Dofinansowanie na rozwoj firmy z urzedu pracy

Subiekt Ignacy Rzecki miał spisany wszystek nasz zakład w kajecie. W tymże jednym, w którym prowadził ewidencje sprzedaży. Natomiast jego interes nie miał tylko produktów i produktów, co na przykład nieduża hurtowania motoryzacyjna, gdzie samych tarcz hamulcowych pewno żyć kilkadziesiąt rodzajów. Wprowadzanie w notesie nie rozwiąże problemów współczesnego biznesmena, szczególnie, jeżeli korzystamy z bardzo skutecznej techniki przechowywania, jaką jest magazyn wysokiego składowania. Jak sobie pomóc w takiej formy?

Z dopłatą przychodzi firma Comarch, drink z najdłuższych twórców oprogramowania na Lokalnym rynku i oferowany przez niego wms program magazynowy. To niezwykłe i bardzo zaawansowane oprogramowanie typu erp, ułatwiające ewidencję przechowywanych towarów i produktów. Wyraża się z dwóch modułów- Comarch WMS Zarządzanie i Comarch WMS Magazynier, które doskonale ze sobą współpracują, a jednocześnie mają doskonałe lekarstwo dla obsługi magazynu wysokiego składowania.

Pierwszy moduł stanowi podstawę planu i pozwala stworzenie cyfrowej wersji magazynu. Taka elektroniczna struktura, dokładnie odpowiada swojej rzeczywistej wersji, umożliwia ustawienie dla poszczególnych produktów, półek, i nawet środków transportu takich jak palety. Możemy tworzyć dyspozycje dla magazynierów, definiować wartości małych i ogromnych stanów, ustawiać miejsca dla niektórych towarów. Drugi moduł, Comarch WMS Magazynier to przedłużenie ręki magazyniera. Daje szansa etapowania przyjęć i wydań, drukowania niezbędnych dokumentów a nawet etykiet. To niewątpliwie dodatki, do podstawowego zadania, jakim jest sprzedawanie, przesuwanie, leczenie i inwentaryzacja towarów. Element ten stosuje dyspozycje, organizowane przez pracodawcę, co usprawnia cały proces zarządzania magazynem.

WMS program magazynowy zapewnia pełną integralność z Comarch ERP, jednak kluczowe elementy obydwu systemów są rozdzielone. Taka współpraca, na etapie dokumentów handlowych, oraz nie danych źródłowych, umożliwia oddzielenie gospodarki magazynowej od operacji księgowych.