Krajalnica pieczywa mkp 13 6

Profesjonalna krajalnica ma-ga 612p jest wynikiem wiodącej od lat na rynku firmy Ma-Ga. Przedsiębiorstwo posiada ugruntowaną popularność i długie doświadczenie, jakie z gwarancją nie powinno stać bez znaczenia przy wyborze produktów. Model ma-ga 612p jest daniem profesjonalnym, które potrafi kroić zarówno twarde jak również miękkie artykuły na plastry. Maksymalna grubość tychże plastrów może wynieść do 28mm. Krojenie odbywa się tylko przy udziale siły grawitacji, nie ma potrzeby ręcznego dociskania żywności. Dzięki zastosowaniu specjalnej płytki dociskowej można kroić żywność do jednego końca, bez pozostawiania resztek.

Produkty najwyższej klas Krajalnica została skonstruowana z specjalnie wyselekcjonowanych materiałów, gwarantujących najwyższą odporność wśród podobnych urządzeń dostępnych na placu. Sztab wyszkolonych pracowników nadzorował planowanie oraz pracę maszyny. Artykuły z których sprawiona została krajalnica ma-ga 612p zapewniają utrzymanie najwyższych standardów czystości. Części urządzenia, jakie planują związek z żywnością w trakcie użytkowania wykonane zostały ze pewni nierdzewnej, co wysoko przydłuża ich żywotność. Inne elementy zostały wykonane z anodowanego aluminium.

http://www.polkas.pl/Pl/produkt/drukarka_fiskalna_posnet_temo_hs_ej/POSNET Temo - drukarka fiskalna Polkas Kraków

Bezpieczeństwo System sterowania silnika urządzony istnieje w przyciski START/STOP, co ogranicza możliwość samoczynnego włączenia się krajalnicy w nieodpowiednich momentach, na dowód po zaniku zasilania sieciowego także jego przywróceniu. Krajalnica istnieje również urządzona w określoną blokadę, która powoduje na zdjęcie stołu podawczego ale jak otrzymuje się on w ról zerowej pokrętła regulacji grubości plastra oraz podczas ustawienia tegoż stołu w perspektywy przy tym pokrętle. Dla bezpieczeństwa osób wykonywających przy krajalnicy ma-ga 612p ostrze noża zostało trwale zabezpieczone specjalną osłoną, która zapobiega przypadkowe skaleczenie się podczas oczyszczania urządzenia. Po każdym użyciu krajalnicę należy czyścić z resztek żywności.